گارانتی خرید ویپ فروشگاه اینترنتی ویپرزکو

مجموعه ویپرزکو با اطمینان از عملکرد خود و جهت تامین رضایت حداکثری مشتریان محترم، تمام خریدهای صورت گرفته را گارانتی می نماید، گارانتی خرید ویپ شامل تمام موارد مرتبط با خرید است به شرح ذیل می باشد:

 • گارانتی قیمت: ما گارانتی می کنیم کالای خریداری شده با بهترین قیمت ممکن خریداری گردیده است.
 • گارانتی اصالت: ما گارانتی می کنیم کالای خریداری شده کالای اورجینال (اصلی) و دارای گارانتی اصلی است.
 • گارانتی مغایرت: ما گارانتی می کنیم کالای خریداری شده هیچگونه مغایرتی با کالای مشاهده شده در وب سایت فروشگاه ویپسرکو نخواهد داشت.
 • گارانتی عودت و تعویض: ما در مجموعه ویپرزکو گارانتی می کنیم چنانچه مشتری پس از خرید خود دستگاه دچار مشکل فیزیکی شده باشد تا ۴۸ ساعت پس از خرید فرصت خواهد داشت تا نسبت به عودت کالای خریداری شده و تعویض ان با کالایی دیگر اقدام نماید. تمامی دستگاه های گیک ویپ، ویپرسو و ووپو (پاد ، ماد و کیت) فقط در صورت بروز هر نوع ایراد فنی و نرم افزاری شامل سه ماه گارانتی تعویض می باشد .
 • گارانتی سلامت: ما گارانتی می کنیم کالای خریداری شده از سلامت کامل برخوردار می باشد و هیچ نقص فنی و ظاهری ندارد.

جهت آگاهی از شرایط استفاده از گارانتی خرید ویپ فروشگاه ویپرزکو خواهشمند است توضیحات ذیل را به دقت مطالعه فرمائید:

۱. گارانتی قیمت

از مهم ترین خدمات ارائه شونده توسط فروشگاه اینترنتی ویپرزکو در گارانتی خرید ویپ قیمت مناسب می باشد،فروشگاه ویپرزکو همواره یکی از مزیتهای خود نسبت به سایر فروشگاه های اینترنتی و فروشگاه های در سطح شهر را ارائه قیمتهای رقابتی اعلام نموده است، لذا فروشگاه با اطمینان از قیمت گذاری محصولات خود و برای ایجاد اطمینان خاطر مضاعف مشتریان، ۴۸ ساعت تضمین قیمتی برای کالاهای خریداری شده ارائه می نماید. بر این اساس، چنانچه مشتری ظرف ۴۸ ساعت پس از خرید، اعلام نماید فروشگاه معتبر دیگری کالا را با قیمت کمتری عرضه می نماید، بلافاصله پس از محرز شدن (در کمتر از ۲۴ ساعت)، مابه التفاوت وجه به حساب ایشان واریز خواهد شد.

لازم به توضیح است که مدت این تضمین قیمتی در مورد کالاهایی که قیمت آنها تابع نوسانات بازار است، حداکثر تا 24 ساعت می باشد .

توجه: به دلیل آنکه تمامی کالاهای ارائه شده در فروشگاه ویپرزکو کالاهای اصلی (اورجینال)، دارای گارانتی و قطعات اصلی هستند و با توجه به آنکه ممکن است فروشگاهی به دلایل مختلف از جمله ارائه کالای بدون گارانتی، کالای تقلبی یا معیوب، کالای پشت ویترینی، کالایی که قطعات اصلی یا لوازم جانبی آن تعویض شده است، ظاهراً قیمت کمتری برای محصول اعلام نماید، لذا ملاک قیمتی، تنها فروشگاه های معتبر و شناخته شده می باشد.

در صورتی که کالای خریداری شده 3 روز قبل از شروع پروموشن و تخفیف از طرف فروشگاه ویپرزکو باشد ما به التفاوت قیمت کالای خریداری شده و قیمت کالا در حراج امتیاز به مشتری اعطا می گردد.

شرایط استفاده از ۴۸ ساعت گارانتی قیمت

 • در شرایطی که کالا از نظر مدل، رنگ، سایز، گارانتی، کشور سازنده و سایر مشخصات فنی، دقیقاً مشابه کالای خریداری شده از فروشگاه ویپرزکو باشد استفاده از تضمین قیمتی قابل اجرا است.
 • یکی از شروط لازم دیگر برای استفاده از این تضمین، موجود بودن کالا در سایت یا فروشگاه مورد نظر و ارائه پیش فاکتور به تاریخ روز می باشد.
 • با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، ملاک تضمین قیمتی قیمت نهایی کالا با لحاظ هزینه هایی مانند هزینه حمل و نقل و هزینه های جانبی دیگر خواهد بود.
 • عدم سوء استفاده از این طرح به روشهای غیراخلاقی و غیر حرفه ای از شروط دیگریست که پس از ارزیابی توسط کارشناسان امکان استفاده از تضمین قیمتی را برای خریدار فراهم می کند.

گارانتی تعویض دستگاه گیک ویپ

تمامی دستگاه های گیک ویپ، ویپرسو و ووپو (پاد ، ماد و کیت) فقط در صورت بروز هر نوع ایراد فنی و نرم افزاری شامل شش ماه گارانتی تعویض می باشد .

برای ثبت گارانتی دستگاه های گیک ویپ خود از طریق لینک زیر اقدام نمایید.


ثبت گارانتی

۲. گارانتی اصالت

گارانتی اصالت دیگر گارانتی خرید ویپ از فروشگاه اینترنتی ویپرزکو می باشد، مشتریان محترم فروشگاه های ویپرزکو ۴۸ ساعت فرصت خواهند داشت نسبت به بررسی اصالت کالا و گارانتی آن از شرکتهای اصلی و خدمات پس از فروش آن اقدام نمایند. در صورت وجود هر گونه مشکل در اصالت کالا و یا گارانتی آن مشتریان به راحتی می توانند کالای خریداری شده را عودت نمایند.

جهت اطمینان از اصالت کالای خریداری شده به نکات ذیل دقت فرمائید

 • کالاهای خریداری شده از ویپرزکو دارای برچسب و یا مهر گارانتی اصلی (اصالت کالا) بر روی فاکتورهای مشتریان هستند.
 • یکی دیگر از راه های تشخیص اصالت یک کالا، استعلام از شرکت تولید کننده آن محصول از طریق سایت های تخصصی مرتبط با هر محصول و یا استعلام از سایتها و یا فروشگاه های معتبر عرضه کننده ان محصول می باشد، با ارجاع کالا به آنها می توانید از اصالت کالای خریداری شده اطمینان حاصل فرمائید.
 • فروشگاه های ویپرزکو بر خلاف خیلی از فروشگاه های موجود در سطح شهر، یک برند معتبر است. یک برند معتبر به دلیل ارزشی که برای برند خود قائل است، تحت هیچ شرایطی، اعتبار برند خود را برای منافع جزئی زیر سوال نمی برد، در حالیکه فروشگاه های زیادی در سطح شهر وجود دارند که فاقد برند، اعتبار و نام شناخته شده بوده و علاوه بر اینکه کالاهای خود را گارانتی نمیکنند حتی ممکن است امروز باشند و روز دیگری نباشند.

۳. گارانتی مغایرت

گارانتی مغایرت از دیگر خدمات گارانتی خرید ویپ از فروشگاه ویپرزکو می باشد ، در صورتیکه کالای تحویل شده به مشتری با کالای سفارش داده شده مغایرت داشته باشد، مشتریان ۴۸ ساعت فرصت خواهند داشت تا نسبت به تعویض یا مرجوع نمودن آن اقدام نمایند. اولین قدم برای اینکار اعلام مکتوب مشکل به فروشگاه در بازه زمانی ۴۸ ساعت از زمان خرید محصول می باشد. در این موارد در صورتیکه کالای مورد نظر مشتری در فروشگاه موجود نباشد، به انتخاب مشتری، کالا با کالای مشابه دیگر تعویض یا در صورت دلخواه وجه پرداختی مسترد می گردد.

شروط استفاده از ۴۸ ساعت گارانتی مغایرت

 • مشتریان محترم موظف هستند که هنگام تحویل کالا و قبل از باز نمودن بسته بندی، مشخصات کالا را با کالای سفارش داده شده تطابق داده و در صورت وجود مغایرت آن را تحویل نگرفته و عودت نمایند.
 • بر این اساس کالاهایی که با پست یا باربری نیز ارسال می گردند، باید قبل از تحویل و امضا نمودن رسید، از نظر مشخصات با کالای سفارش داده تطبیق داده شود و در صورت مغایرت ضمن تحویل نگرفتن محصول، بلافاصله برای فروشگاه عودت گردند.
 • مشتریان محترم موظف هستند چنانچه بررسی تطابق کالای سفارش داده شده و کالای تحویلی، از روی بسته بندی امکان پذیر باشد، قبل از باز نمودن بسته بندی، ابتدا مشخصات کالا را انطباق داده و سپس کالا را از بسته بندی خارج نمایند. لذا چنانچه بدون مطابقت، کالا از بسته بندی اولیه خارج شده باشد، حتی در صورت مغایرت، دیگر امکان تعویض یا مرجوع نمودن آن وجود نخواهد داشت.
 • کارتن و بسته بندی کالا باید کاملا سالم و بدون پارگی یا مخدوشی باشد. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی موجب عدم امکان استفاده از این تضمین می گردد.

گارانتی عودت و تعویض کالا

از دیگر خدمات ویپرزگو در گارانتی خرید ویپ ، عودت و تعویض کالا می باشد، در صورتیکه مشتریان ویپرزکو به هر دلیلی از خرید خود منصرف شوند، ظرف ۲۴ ساعت پس از خرید خود فرصت خواهند داشت تا کالای خریداری شده را عودت و با کالای دیگری تعویض نمایند. لازم به ذکر است که عودت و تعویض کالا فقط یکبار برای هر کالای خریداری شده قابل انجام است.

شروط لازم برای استفاده از ۲۴ ساعت امکان عودت و تعویض کالا

                                                                                             

 • کالای خریداری شده از بسته بندی و پلمپ اولیه خارج نشده باشد و این امر به تایید کارشناسان فروشگاه برسد.
 • کارتن و بسته بندی کالا کاملا سالم و بدون پارگی یا مخدوشی باشد. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی موجب عدم امکان استفاده از این تضمین می گردد.
 • مطابق ماده 37 قانون تجارت الکترونیکی امکان عودت و تعویض کالا فقط شامل حال مصرف کنندگان بوده و مصرف کننده مطابق بند (س) ماده 2 همین قانون شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل و حرفه اقدام می کند؛ بر این اساس خریداران فروشگاه که به منظور تجارت یا شغل حرفه ای خود از فروشگاه خرید می نمایند، مصرف کننده محسوب نشده و امکان استفاده از شرط عودت و تعویض را ندارند.
 • در مواردی که عودت کالا از طریق پست یا باربری قرار است انجام گردد، ۲۴ ساعت امکان عودت و تعویض کالا از زمانی که محصول به دست خریدار میرسد محاسبه می شود و خریدار باید به صورت مکتوب درخواست خود را به فروشگاه اعلام نماید. لازم به ذکر است که در صورت عودت و تعویض لازمست کالا به نحوی (با کارتن یا پلاستیک حبابی) بسته بندی گردد تا خود کالا و یا بسته بندی آن در حین ارسال آسیبی از نظر فنی و یا ظاهری نبیند. زیرا اگر کالا یا بسته بندی آن در حین ارسال به هر نحوی دچار آسیب، خدشه و یا ایراد ظاهری (از جمله نصب برچسب یا نوشتن هر گونه متن) گردد، امکان عودت و تعویض آن وجود نخواهد داشت و از این حیث هیچگونه مسئولیتی بر عهده فروشگاه نخواهد بود.

توجه ۱: عودت کالا توسط خریداران عزیز فقط به منظور تعویض با کالایی دیگر قابل انجام است و قابلیت استرداد وجه به هیچ وجه امکان پذیر نیست.

توجه ۲:  خریداران باید توجه داشته باشند که کالای عودت شده و کالای جدید حداقل یک قیمت بوده و یا کالای جدید قیمت بیشتری نسبت به کالای عودت شده داشته باشد.

توجه ۳: در این موارد هزینه ارسال و تعویض کالا (هزینه رفت و برگشت) بر عهده مشتری می باشد.

۴. گارانتی سلامت کالا

یکی از اصلی ترین خدمات ویپرزکو در گارانتی خرید ویپ ، اصالت و سلامت کالا می باشد، کالاهایی که به صورت تلفنی یا انلاین خریداری می شوند و برای مشتریان عزیز در سرتاسر ایران ارسال می شوند دارای ۴۸ ساعت گارانتی سلامت می باشند.

در صورت وجود مشکل ظاهری مانند خط و خش بر روی دستگاه و یا پارگی چرم تا 24 ساعت پس از خرید خود اطلاع رسانی کرده تا دستگاه مرجوع شود.

 شروط لازم برای استفاده از ۴۸ ساعت گارانتی سلامت:

 • چنانچه کالایی که توسط مشتری در وبسایت مجموعه ویپرزکو و یا به صورت تلفنی خریداری و برای ایشان ارسال می شود دچار نقص فنی یا ظاهری باشد ظرف مدت ۴۸ ساعت پس از خرید قابل عودت به فروشگاه می باشد. چنانچه ایراد و نقص کالای عودت داده شده توسط کارشناسان مجموعه تایید شود این امکان به خریدار داده می شود که کالای دیگری را انتخاب کند و یا در صورت تمایل وجه پرداخت شده به ایشان مسترد گردد.
 • در مواردی که عودت کالا به دلیل نقص و ایراد فنی یا ظاهری از شهرهای دیگر به غیر از تهران و از طریق پست یا باربری قرار است انجام گردد امکان استفاده از ۴۸ ساعت گارانتی سلامت از زمان تحویل محصول به خریدار در محل ایشان محاسبه می شود.

توجه: برای مشتریان و خریدارانی که در فروشگاه های ویپرزکو و به صورت حضوری خرید خود را انجام می دهند امکان استفاده از ۴۸ ساعت گارانتی سلامت وجود ندارد. این بدین دلیل است که در هنگام خرید، دستگاه برای خریداران عزیز باز شده و تمامی نکات نرم افزاری و سخت افزاری محصول در مقابل ایشان تست و چک می شود و دستگاه در سلامت کامل تحویل ایشان خواهد شد.