ترک سیگار با ویپ

پیش از این که به سوال چرا ویپ از سیگار بهتر است پاسخ دهیم، لازم است ذکر کنیم که متن حاضر، ترجمه نتیجه تحقیقات صورت گرفته توسط وزارت بهداشت انگلستان در خصوص مزایای ویپ نسبت به سیگار است که در این تحقیق به این نتیجه رسیدند که ضرر ویپ 95 درصد کمتر از سیگار و قلیون می باشد. هرچند سیگارهای الکترونیک یا ویپ حاوی نیکوتین هستند، اما خوشبختانه این سیگارها حاوی مواد مضر موجود در تنباکوی سیگارهای سنتی مانند کربن مونوکسید و آرسنیک و سرب و آمونیاک نیستند و شما 24 ساعت پس از ترک سیگار ، خطر حمله قلبی را کاهش می دهد و 1 ماه بعد از ترک سیگار با ویپ ریه عملکرد بهتری نسبت به قبل دارد و 9ماه دیگر ریه های شما به طور قابل توجهی بهبود می یابد و 24 ماه بعد خطر بیماری قلبی 50درصد کاهش میابد …

سوالات و پاسخ سریع

تفاوت پاد و ماد؟

اصولا دستگاه های پاد مخصوص افرادی می باشد که می خواهند سیگار را ترک کنند و به وسیله پادها می بایست جویس نیکوتین بالا مصرف کرد اما در ماد سیستم ها می بایست از جویس های نیکوتین پایین استفاده کرد.

چه میزان نیکوتینی برای من کافی است؟

بستگی به تعداد سیگار که در طول روز استعمال می کنید و میزان نیکوتین سیگار شما دارد که با توجه به این موضوع همکاران ما جویس مناسب را به شما پیشنهاد می کنند .

چه دستگاهی مناسب برای ترک سیگار می باشد؟

برای ترک سیگار دستگاه های پاد (مخصوص نیکوتین بالا) و دستگاه های پادماد (دوکاره) را می توانید استفاده کنید .

بهترین طعم جوس برای ترک سیگار؟

در ابتدا که باید شما حس و حال همان سیگار را داشته باشید خیلی خوب می باشد که از جوس های با طعم تنباکویی استفاده کنید .

ترکیبات ایجوس

مواد موجود در جوس شامل :

  • نیکوتین
  • گلیسیرین گیاهی
  • پروپیلن گلیسیرین
  • طعم دهنده های مورد تائید FDA
گارانتی دستگاه

تمامی دستگاه های خریداری شده از ما به مدت شش ماه گارنتی تعویض می باشند .

زمان ارسال کالا

زمان ارسال سفارشات شهر تهران در کمتر از دو ساعت در زمان کاری می باشد و شهرستان ها به مدت 48 الی 72 ساعت می باشند .

هزینه ارسال

هزینه ارسال کالا تا یک میلیون و دویست هزار تومان به عهده مشتری می باشد و بالاتر از این رقم به عهده شرکت ویپرزکو می باشد .

باشگاه مشریان

با عضویت در باشگاه مشتریان ویپرزکو می توانید از تخفیفات بسیار شگفت انگیز با انجام هر خرید استفاده کنید و از آخرین تخفیفات و محصولات جدید اطلاع کسب می کنید که باعث خرسندی شما مشتریان عزیز می شود .