راهنمای انتخاب بهترین پاد و جوس و میزان نیکوتین با توجه به انتخاب کاربر

راهنمای هوشمند ترک سیگار به شما کمک میکند تا با محاسبه تعداد نخ های سیگاری که روزانه استفاده میکنید و میزان نیکوتین موجود در هر نخ ایجوس مناسب برای شما جهت ترک سیگار را پیشنهاد دهد، سپس با توجه به بودجه ی مورد نظر بهترین دستگاه های پاد را معرفی میکند

ترک سیگار با ویپ

پیش از این که به سوال چرا ویپ از سیگار بهتر است پاسخ دهیم، لازم است ذکر کنیم که متن حاضر، ترجمه نتیجه تحقیقات صورت گرفته توسط وزارت بهداشت انگلستان در خصوص مزایای ویپ نسبت به سیگار است که در این تحقیق به این نتیجه رسیدند که ضرر ویپ 95 درصد کمتر از سیگار و قلیون می باشد. هرچند سیگارهای الکترونیک یا ویپ حاوی نیکوتین هستند، اما خوشبختانه این سیگارها حاوی مواد مضر موجود در تنباکوی سیگارهای سنتی مانند کربن مونوکسید و آرسنیک و سرب و آمونیاک نیستند و شما 24 ساعت پس از ترک سیگار ، خطر حمله قلبی را کاهش می دهد و 1 ماه بعد از ترک سیگار با ویپ ریه عملکرد بهتری نسبت به قبل دارد و 9ماه دیگر ریه های شما به طور قابل توجهی بهبود می یابد و 24 ماه بعد خطر بیماری قلبی 50درصد کاهش میابد …

 

1. ویپ چگونه به ترک سیگار کمک میکند؟

 در این زمینه که سیگار کشیدن شانس تأثیرات منفی بر روی سلامت ما را افزایش می‌دهد هیچ شکی نیست، اما این نکته را نمی‌دانیم که  بدن ما پس از ترک سیگار با چه سرعتی قادر به ترمیم خود است.

  • فقط پس از 1 ساعت عدم سیگار کشیدن ، سطح فشار خون به حد طبیعی کاهش می یابد و گردش خون بهبود می یابد.
  • 24 ساعت پس از ترک سیگار، خطر حمله قلبی کاهش می یابد.
  • 1 ماه پس از سیگار ریه عملکرد بهتر شما را مشاهده می کند.
  • 9 ماه دیگر، ریه های شما به طور قابل توجهی بهبود می یابد.
  • 24 ماه بعد خطر بیماری کرونر قلب 50٪ کاهش می یابد!

ادامه مطلب

2. چرا ویپ از سیگار بهتر است ؟

پیش از این که به سوال چرا ویپ از سیگار بهتر است پاسخ دهیم، لازم است ذکر کنیم که متن حاضر، ترجمه نتیجه تحقیقات صورت گرفته توسط وزارت بهداشت انگلستان در خصوص مزایای ویپ نسبت به سیگار است.

بر اساس یافته‌های این پژوهش مشخص شد که مصرف ویپ و یا درمان جایگزینی نیکوتین یا NRT هر چند خود حاوی نیکوتین هستند، می‌توانند میزان مواجهه با مواد شیمیایی سمی و سرطان زا را در میان افراد سیگاری کاهش دهند.

هرچند سیگارهای الکترونیک یا ویپ حاوی نیکوتین هستند، اما خوشبختانه این سیگارها حاوی مواد مضر موجود در تنباکوی سیگارهای سنتی مانند کربن مونوکسید نیستند. 

ادامه مطلب

3. چه مقدار نیکوتین برای شما مناسب است؟

شما در ابتدای امر باید با خود صادق باشید و میزان مصرف نیکوتین خود را در قالب تعداد سیگارهای روزانه اندازه گیری کنید. دقت داشته باشید که معمولا افراد سطح سیگار خود را با کلماتی مانند سبک یا سنگین توصیف می‌کنند. این در حالی است که این کلمات قابل اندازه‌گیری نیستند و به‌درستی مشخص کننده سطح نیکوتین مصرفی شما نیستند!

از طرفی برندهای متنوع معمولا سطوح مختلفی از نیکوتین را در سیگارهای خود تعبیه می‌کنند. این مساله به سخت تر شدن اندازه‌گیری نیکوتین مصرفی نیز دامن می‌زند. زیرا ممکن است فردی دو یا سه نخ سیگار بکشد اما برند مصرفی او حاوی نیکوتین سنگینی باشد.. در عوض فرد دیگری با مصرف تعداد نخ‌های بیشتر، میزان نیکوتین کمتری مصرف می‌کند. 

ادامه مطلب

سوالات و پاسخ سریع

اصولا دستگاه های پاد مخصوص افرادی می باشد که می خواهند سیگار را ترک کنند و به وسیله پادها می بایست جویس نیکوتین بالا مصرف کرد اما در ماد سیستم ها می بایست از جویس های نیکوتین پایین استفاده کرد.

بستگی به تعداد سیگار که در طول روز استعمال می کنید و میزان نیکوتین سیگار شما دارد که با توجه به این موضوع همکاران ما جویس مناسب را به شما پیشنهاد می کنند .

برای ترک سیگار دستگاه های پاد (مخصوص نیکوتین بالا) و دستگاه های پادماد (دوکاره) را می توانید استفاده کنید .

در ابتدا که باید شما حس و حال همان سیگار را داشته باشید خیلی خوب می باشد که از جوس های با طعم تنباکویی استفاده کنید .

مواد موجود در جوس شامل :

  • نیکوتین
  • گلیسیرین گیاهی
  • پروپیلن گلیسیرین
  • طعم دهنده های مورد تائید FDA

تمامی دستگاه های خریداری شده از ما به مدت شش ماه گارنتی تعویض می باشند .

زمان ارسال سفارشات شهر تهران در کمتر از دو ساعت در زمان کاری می باشد و شهرستان ها به مدت 48 الی 72 ساعت می باشند .

هزینه ارسال کالا تا یک میلیون و دویست هزار تومان به عهده مشتری می باشد و بالاتر از این رقم به عهده شرکت ویپرزکو می باشد .

با عضویت در باشگاه مشتریان ویپرزکو می توانید از تخفیفات بسیار شگفت انگیز با انجام هر خرید استفاده کنید و از آخرین تخفیفات و محصولات جدید اطلاع کسب می کنید که باعث خرسندی شما مشتریان عزیز می شود .