فواید و مضرات پاد سیستم

فواید و مضرات پاد سیستم
با نظردهی در پست های بلاگ 10 امتیاز کسب کنید

پاد سیستم ها یکی از روش های مدرن است که با هدف ترک سیگار طراحی و ساخته شده است. امروزه شرکت های بزرگ جهان مانند گیک ویپ و ویپرسو در حال طراحی و ارتقا دستگاه های جدید سیگار الکترونیکی مانند پاد سیستم در جهت ترک سیگار هستند. فواید و مضرات پاد سیستم موضوع مورد بحث در این مقاله است. مهمترین فواید پادسیستم کمک به افرادی است که قصد دارند سیگار را ترک نمایند. 

پاد سیستم ها نسل جدیدی از دستگاه های ویپ معمولی هستند که دارای دوز های نیکوتین پایین, متوسط و بالا هستند. فرد سیگاری میتواند با توجه به مقدار مصرفی نیکوتین مورد نیاز خود مایع جویس سالت مناسب را انتخاب نماید. 

جویس سالت مایعی است که در دستگاه پاد سیستم استفاده میشود. تفاوت این مایع با جویس های معمولی دوز نیکوتین بالای آن می باشد.

خرید پاد سیستم بهترین گزینه برای ارتقا سلامت افراد معتاد به سیگار است.

فواید دستگاه پاد سیستم

امروزه افراد بسیاری به صورت روز افزودن به سیگار معتاد میشوند. این ماده مصرفی برای سلامتی بسیار خطرناک است و باعث سرطان میشود. همچنین استعمال سیگار باعث کاهش سلامتی عمومی فرد و مشکلات تنفسی در فرد میشود. دستگاه های پاد سیستم با هدف ترک سیگار طراحی شده اند. مهمترین ویژگی های پاد سیستم ها اندازه کوچک, میزان نیکوتین بالا و همچنین شبیه سازی سیگار هستند. مهمترین فواید دستگاه های پاد سیستم شامل موارد زیر است:

  • اندازه کوچک و قابل حمل 
  • جایگزینی مناسب برای سیگار 
  • عدم ایجاد بوی بد برای اطرافیان 
  • نداشتن خطر برای اطرافیان
  • مضرات بسیار پایین نسبت به سیگار
  • قیمت مناسب دستگاه پاد 
  • بهای تمام شده پایین تر نسبت به سیگار
  • استعمال کنترل شده

برای خرید جویس ویپ و خرید سالت پاد سیستم میتوانید از بخش محصولات جویس فروشگاه آنلاین ویپرزکو بازدید نمایید.

مضرات پاد سیستم ها

در سیگار عامل اصلی سرطان نیکوتین نیست. تنها مضرات پاد سیستم این است که این دستگاه نیکوتین بدن فرد سیگاری را تامین مینماید. نیکوتین نیز ماده ای اعتیاد آور است. 

برای افرادی که قصد رهایی از مضرات سیگار را دارند استفاده از دستگاه پاد سیستم به عنوان راه حلی برای شروع ترک سیگار توصیه میشود. مضرات پاد سیستم ها همان مضرات مصرف نیکوتین در بدن می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

× پشتیبانی آنلاین