جهت ارتباط با ما از طریق گفت و گوی آنلاین و واتس اپ اقدام نمایید

راهنمای ویپینگ ساب اهم برای افراد مبتدی

بازگشت به نوشته‌ها

راهنمای ویپینگ ساب اهم برای افراد مبتدی

با نظردهی در پست های بلاگ 10 امتیاز کسب کنید

فهرست مطالب

ویپینگ ساب اهم چیست؟

حجم بخار تولید شده در ویپینگ ساب اهم بیشتر است و برای رسیدن به این حجم به نوع خاصی از کیت نیاز داریم. این کیت ها با نام کیت های ساب اهم ویپ شناخته می شوند. ویپرها برای اینکه بتوانند از این نوع کیت استفاده کنند، باید روش استنشاق مستقیم به ریه یا DTL را به کار بگیرند. این روش با روشی که عموما افراد برای سیگار کشیدن استفاده می کنند (البته نه همه افراد)، متفاوت است. معمولا در زمان سیگار کشیدن از روش استنشاق دهان به ریه یا MTL استفاده می کنید. این فرآیند تنفس دود در دهان و سپس انتقال آن به ریه ها پیش از بازدم را توصیف می کند. همان طور که از نام آن پیداست، ویپینگ مستقیم به ریه شامل تنفس عمیق بخار به درون ریه ها در یک دم در ابتدا و سپس بازدم آن است. 

در حقیقت، این سبک از استنشاق که معمولا ویپرهای جدید به آن عادت ندارند، دلیل اصلی عدم پیشنهاد ویپینگ ساب اهم برای آنهاست. اگر به تازگی به استفاده از ویپینگ روی آورده اید، توصیه می‌کنیم کیت ویپ دهان به ریه را انتخاب کنید. این انتخاب با مرور نحوه سیگار کشیدن معمولی شما، موجب آسان تر شدن تغییر رویه شما میشود.

با تمام چیزهایی که گفته شد، ممکن است به نقطه ای برسید که بخواهید حجم بخار بیشتری را تجربه کنید و از درجه نیکوتین کمتری استفاده کنید. اینجاست که ویپینگ ساب اهم به یک گزینه قابل قبول و کارآمد تبدیل می شود. در طول این راهنما، ما تمام اطلاعاتی که برای تغییر وضعیت به ویپینگ ساب اهم نیاز دارید را در اختیار شما قرار می دهیم.

آیا باید از ویپینگ ساب اهم استفاده کنم؟

این سوال مهمی است. ما هیچگاه یک کیت ساب اهم را به کسی که با این روش راحت نیست، توصیه نمی کنیم. ویپینگ ساب اهم برای ویپرهای پیشرفته ای مناسب است که درک درستی از نحوه عملکرد کیت ویپ دارند. مهمتر اینکه آنها میخواهند با استفاده از سبک پیشرفته تری از کیت ویپ به آرامش برسند. اگر شما یکی از کاربران تازه کار هستید، این نوع ویپینگ برای شما مناسب نیست. تنظیمات و نحوه تعمیر و نگهداری آن ارتقا پیدا کرده و از همه مهمتر، بخار بیشتری تولید می کند.

کویل های ساب اهم

همانگونه که به احتمال زیاد از قبل میدانستید، کویل یک المان گرمایشی فلزی است که در مخازن و پادها به کار می رود. آنها مایع الکترونیک را گرم کرده و آن را به یک بخار قابل استنشاق تبدیل می کنند. اما چیزی که شاید بیش از این نمی دانستید این است که همه آنها مایع الکترونیک را با سرعت یکسانی گرم نکرده یا مقدار یکسانی بخار ایجاد نمی کنند. هم میزان نرخ گرمایش و هم میزان تولید بخار آنها توسط مقاومت سیم پیچ تعیین می شود. مقاومت یک کویل یا سیم پیچ بر حسب اهم اندازه گیری می شود.

به بیان ساده، یک کویل با مقاومت کم می تواند برای داشتن سطح بالاتری از توان به کار گرفته شود و بخار بیشتری تولید کند. یک سیم پیچ با مقاومت بالاتر، توان خروجی کمتری داشته و بخار کمتری تولید می کند.

هر کویل با مقاومت کمتر از 1.0 اهم، به عنوان کویل ساب اهم شناخته می شود. آنها سیم پیچ هایی با مقاومت کم میباشند که بخار بیشتری تولید خواهند کرد.

قانون اهم چیست؟

به صورت سنتی وقتی صحبت ویپینگ ساب اهم به میان می آمد، داشتن دانش عملی قانون اهم بسیار مهم میشد. اما اکنون با افزایش تعداد کویل های از پیش ساخته شده و دستگاه های تنظیم شده، این فرآیند به صورت چشمگیری ساده تر شده است. با این حال، همیشه خوب است که تا حدودی دانش آن را هم داشته باشید.

قانون اهم که به صورت V = I x R نشان داده میشود، رابطه بین باتری و کویل شما را توصیف می کند. در این رابطه جریان (I) و مقاومت (R)، ولتاژ (V) مربوطه را تعیین می کنند. در نتیجه برای استفاده ایمن از کیت ویپ خود، باید این محاسبات را برای خودتان انجام دهید.

خوشبختانه، در حال حاضر همه چیز بسیار ساده تر شده است. اکنون مقاومت یک کویل به وضوح در کنار آن نشان داده می شود. به عنوان مثال، به شکل 0.4 Ohm یا 0.4Ω. به علاوه، سازنده محدوده توان توصیه شده را نیز در راهنمای کاربر یا روی خود کویل چاپ می کند. البته این مقدار معمولا به جای واحد سنتی ولت، بر حسب وات (W) درج می شود. این بدان معناست که شما می توانید بدون ترس از اشتباه کردن، توانی را که کاملا برای کویل شما مناسب باشد، انتخاب کنید.

اگر از یک دستگاه اتومایزر قابل بازسازی یا دستگاه ویپ غیرقابل تنظیم استفاده می کنید، درک کامل قانون اهم ضروری است. درک این موضوع از آن جهت ضروری است که کیت های ویپ غیرقابل تنظیم / مکانیکی هیچ تراشه یا سخت افزار اضافه ای برای تنظیم عملکرد باتری ندارند. بنابراین هیچ حاشیه ایمنی در آنها برای وقوع خطای احتمالی وجود ندارد. بدترین حالت این است که برای یک باتری حالت اضافه بار رخ داده و منفجر شود. مایه تاسف است، اما این حادثه پیش از این بارها رخ داده است.

آیا استفاده از ویپینگ ساب اهم ایمن است؟

ویپینگ ساب اهم، مانند انواع دیگر ویپینگ، همچنان نسبت به سیگار 95 درصد کم خطرتر است. هیچ ماده اضافی در مایع الکترونیک (در کل تنها VG بیشتری دارد) وجود ندارد یا تغییری در نحوه پردازش بخار توسط بدن شما به وجود نمی آید. تنها یک تفاوت ساده وجود دارد و آن تولید بخار بیشتر است.

برای حفظ تعادل بهتر محصولات ویپ از جمله محصولاتی که برای ویپینگ ساب اهم استفاده می شوند، لازم است آنها تست، فهرست بندی و ردیابی شوند. فهرست بندی و ردیابی آنها توسط MHRA (آژانس نظارتی داروها و محصولات بهداشتی) انجام میشود. به این ترتیب اطمینان حاصل می شود که تنها محصولاتی در دسترس مصرف کنندگان قرار گیرند که در پروسه تولیدشان استانداردها به دقت رعایت شده اند.

کیت های ویپینگ ساب اهم

یک کیت چیزی فراتر از کویلی است که ویپ از آن استفاده می کند. یک کیت برای پشتیبانی از کویل ویپینگ ساب اهم دارای یک سری ویژگی خاص می باشد. به دلیل این ویژگی ها است که ما کیت های ساب اهم را برای ویپرهای با تجربه تر توصیه کنیم.

بزرگترین تفاوت بین یک کیت ساب اهم و یک کیت ویپ استارتر، اندازه توانی است که تامین میکنند. کویل های ساب اهم برای گرم کردن مایع الکترونیک تا نقطه تبدیل آن به بخار، به توان بیشتری نیاز دارند. در نتیجه می توانید انتظار خروجی با وات بالاتری را داشته باشید.

با توجه به اینکه کیت های ویپینگ ساب اهم برای کاربران پیشرفته در نظر گرفته شده اند، سازندگان از آنها به عنوان فرصتی برای ایجاد عملکردها و حالات خروجی جدید برای ویپرهای پیشرفته استفاده میکنند. حالات خروجی چندگانه همچون کنترل دما جزئی از دستاوردهای اصلی کیت های ساب اهم میباشند. در صورتی که به درستی از آنها استفاده شود، برای ویپرهای پیشرفته تجربه ویپ اختصاصی تری را فراهم می آورند. با این حال این گزینه ها برای ویپرهای تازه کار می توانند بسیار گیج کننده باشند.

کیت های ویپینگ ساب اهم اغلب برای پشتیبانی از توان خروجی بالاتر، از باتریهای متحرک و قابل شارژ استفاده می‌کنند. این باتری ها باید برای شارژ از دستگاه جدا شوند و ویپرها برای استفاده ایمن از آنها به دانش بیشتری نیاز دارند.

برای ویپینگ ساب اهم باید از چه مایع الکترونیکی استفاده کنم؟

برای اینکه بتوانید بهترین نتیجه را از ویپینگ ساب اهم دریافت کنید، به مایع الکترونیکی که بتواند بخار بیشتری تولید کند، نیاز دارید. بهترین گزینه ها مایعات الکترونیکی هستند که بیشترین غلظت را دارند. برای این منظور مایعات الکترونیکی که سطح VG بالاتری دارند و به بیان دقیق تر VG آنها 60٪ یا بالاتر است، مناسب تر هستند. دلیل آن این است که VG هنگام ویپینگ ضربه کمتری به گلو وارد میکند. از آنجایی که کیت های ساب اهم بخار بیشتری تولید میکنند، ضربه وارد شده به گلوی شما نرم تر خواهد بود. برای اطمینان از فتیله گذاری مداوم و اجتناب از احتمال بروز ضربه خشک، احتمالا لازم است چند غلظت مختلف را امتحان کنید. به عنوان یک قاعده کلی برای عملکرد بهتر دستگاه، یک مایع الکترونیک با 70% VG / 30% PG را به شما توصیه می کنیم.

همچنین نیاز خواهید داشت که قدرت نیکوتین مایع الکترونیک مورد استفاده خود را در نظر بگیرید. زیرا کیت ساب اهم با گرم کردن بیشتر و سریعتر مایع الکترونیک، بخار بیشتری تولید میکند. این امر همچنین به معنای این است که نیکوتین بیشتری مصرف خواهید کرد. البته این امر باعث نمیشود که بخار ساب اهم مضر باشد. اما به این معنی است که ضربه وارد شده به گلوی شما شدیدتر خواهد بود. برای اجتناب از این موضوع، ما همیشه توصیه می کنیم از یک مایع الکترونیک با نیکوتین کمتر از 6 میلی گرم استفاده کنید.

اولین کیت ساب اهم خود را انتخاب کنید

برای انتخاب کیت های ویپینگ ساب اهم گزینه های زیادی وجود دارد. برای آسان تر شدن این انتخاب، می توانید راهنمای ما را پیرامون بهترین کیت های ساب اهم مشاهده نمایید.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.بخش های ضروری با علامت (*) مشخص شده اند.

بازگشت به نوشته‌ها
شما این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید:

همراهان عزیز ویپرزکو، تمامی سفارشات شما طی این روزها، در حالت عادی پردازش و برای شما در سریع ترین زمان ممکن ارسال خواهد شد. پس با خیال راحت سفارش خود را ثبت کنید.

×