بررسی دلایل اساسی برای استفاده از دستگاه آیکاس Iqos 3Duos

با نظردهی در پست های بلاگ 10 امتیاز کسب کنید

معتقد هستیم اغلب افرادی که تجربه استفاده از دستگاه آیکاس Iqos 3Duos ندارند، می‌توانند مخاطب این مقاله باشند؛ بنابراین احتمالاً شما بتوانید به آن‌ها کمک کنید. تقریباً بیش از 65% مردم در جهان در گروه سنی بزرگسال، از سیگار کشیدن لذت می‌برند و تقریباً تمایلی به ترک آن ندارند. آن‌ها با علم اینکه تنباکو حاوی مقادیر بسیار زیادی از نیکوتین است و مصرف نیکوتین عوارض خیلی جدی دارد، به استفاده از سیگار ‌معمولی موجود در بازار مصمم هستند. این اتفاق یک روند عادی در زندگی مردم است و گاهی تنها با تشدید یک بیماری مجبور به ترک آن می‌شوند.

اما شاید همین نگاه واقع بینانه به خواسته افراد سیگاری باعث شد تا محصولاتی مانند دستگاه آیکاس Iqos 3Duos ساخته شود تا جایگزین بهتری برای سیگار باشند. سیگار معمولی دارای نیکوتین است و نیکوتین یک ماده محرک قوی بر روی دستگاه عصبی انسان است. پس انتظار کنار گذاشتن آن کاملاً بی مورد است.

دو دلیل مهم برای استفاده از دستگاه آیکاس به جای سیگار معمولی

به سلامتی شما اهمیت می‌دهد!

یکی از توصیه دندانپزشک‌ها به اغلب افراد سیگاری، ترک سیگار است! دود ناشی از سیگار‌ معمولی دارای رزین است و به سرعت بر روی مینای دندان اثر می‌گذارد. آن‌ها زرد و دچار پوسیدگی می‌شوند. دود و خاکستر ناشی از این سیگار‌ها باعث مسدود شدن منافذ و آسیب جدی به لثه‌ها می‌شوند. استفاده از دستگاه آیکاس Iqos 3Duos این مشکلات را ندارد؛ چون دمای آئروسل آن بسیار کمتر از سیگار معمولی است. این دستگاه به مخاط دهانی آسیب نمی‌زند. زیرا سیگار هیتس حاوی تنباکو است و در این دستگاه سوزانده نمی‌شود، بنابراین هیچ منوکسید کربن و رزین سرطان زایی تولید نمی‌شود.

محیطی پاک و زیباتر

برخی از اطرافیان افراد سیگاری، از سیاهی باقی مانده از سیگار بر روی لباس، یا اسباب و لوازم پارچه‌ای، بدن و مو‌های آن‌ها شکایت دارند. این بو گاهی واقعاً آزار‌دهنده است و بر روی کیفیت محیط اثر‌گذار است. آئروسل کارتریج دستگاه آیکاس Iqos 3Duos دارای بوی بسیار ضعیفی است و ماندگاری ندارد. شما می‌تواند در اتومبیل، محل کار، منزل و حتی فضا‌های کوچکتری مثل کافه‌ها از آن استفاده کنید؛ بدون اینکه باعث آزار دیگران باشید و یا محیط را آلوده کنید.

به روز باشید!

ما به پیشرفت دنیای خود عادت کرده‌ایم، اغلب به آن بی توجه هستیم؛ فراموش می‌کنیم مدتهاست ماشین‌ها برای شستن لباس‌ها و ظرف‌هایمان ما را عادت داده‌اند. دستگاه آیکاس Iqos 3Duos راه خود را در بازار دخانیت مدتهاست که باز کرده است؛ بنابراین از حضور آن تعجب نکنید، به زودی به آن نیز عادت می‌کنید؛ اگر هنوز از این فناوری استفاده نکرده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم همین امروز اقدام کنید.

1 دیدگاه برای “بررسی دلایل اساسی برای استفاده از دستگاه آیکاس Iqos 3Duos

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشتریان عزیز ویپرزکو لطفا جهت ارتباط با ویپرزکو با شماره 09393942524 تماس بگیرید یا از طریق واتس اپ با همین شماره در ارتباط باشید و از تماس با شماره قبلی خودداری نمایید.
× پشتیبانی آنلاین